Undergrad Anatomy by System

3D Sağlık Programı
BİLGİ
  • Lisans Ücretli - 9.99
  • Boyut 569.23 MB
  • Sürüm 1.0
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici 3D4Medical.com
Undergrad Anatomy by System indir; 3D4Medical ile anatomi bir 3D ders alın.

3D4Medical ile anatomi bir 3D ders alın. Ayrıca, uygulamamızdaki “Bölgeye göre Anatomi Anatomisi” bölümünden bölgeye göre anatomiyi inceleyebilirsiniz.

İnanılmaz etkileşimli içeriğin 19 saati aşkın süredir hiç olmadığı gibi öğrenin! Kursunuzu buluttan indirmek ve içeriğe birden fazla cihazda erişmek için kaydolun.

Önde gelen üniversitelerin en iyi 7 anatomik uzmanlarından oluşan bir ekip tarafından sunulan, İnsan Anatomisi Bölümü'nde yer alan bu sistemik anatomi kursu, bireysel modüllerdeki ana vücut sistemlerini kapsayan, insan brüt anatomisinin temel kavram ve ilkelerine bir giriş yaparak sizi yönlendirir.

Muhteşem 3D'deki her bir vücut sistemini deneyimlemek için 11 Modül ve 42 Konferans arasından seçim yapın.

Uzmanlarımızdan gelen sesle interaktif Kayıtları takip edin, vücudun dokuları, kemikleri, kasları, kan damarları ve sinirleri hakkında bilgi sahibi olun ve anatomi keşfetmek için herhangi bir noktada çalmayı duraklatın. İnceleme Ekranları, Dersi özetlemekte ve materyali anlamanızı geliştirmek için ek çalışma notları içermektedir. Her Ders için oluşturulan benzersiz Sınavlar ile bilginizi sınayın.

Bu dersin sonunda, katılımcılar anatomik terimleri doğru bir şekilde kullanmayı, temel anatomik kavramları tartışmayı ve belirli bir anatomik sistemin yapılarını tanımlamayı bekleyebilirler.

Undergrad Anatomy by System indir